Reklama:

Projektowanie stron i sklepów internetowych dla firm z Torunia, Inowrocławia, Bydgoszczy i okolic oferuje firma E-Infonet.pl

Wieczór Irlandzki dla dzieci

18 listopada (czwartek) godz. 16:00

Dom Muz ul. Okólna 169

 

 

Z okazji rozpoczynającego zimę celtyckiego święta Samhain, Dom Muz zaprasza dzieci w wieku od 7 do 14 lat na rozgrzewający Wieczór Irlandzki w rytm muzyki z Zielonej Wyspy. Spotkanie będzie znakomitą okazją do poznania kultury Irlandii i nauczenia się podstawowych kroków tanecznych.

 

Impreza odbędzie się 18 listopada o godz. 16:00 w Domu Muz przy ul. Okólnej 169. Poprowadzi ją występujący już do 10 lat Zespół Tańców Irlandzkich Beltaine. W programie znajdzie się profesjonalny pokaz tańców – zarówno tzw. tańców miękkich jak i charakterystycznego irlandzkiego stepu. Następnie wszyscy zostaną zaproszeni do wspólnej tanecznej zabawy – zaczniemy od nauki podstawowych tańców, po której najmłodszych czeka mnóstwo muzycznych gier i zabaw do muzyki rodem z Irlandii. Przewidziany jest także konkurs z niespodzianką. Zapraszamy!

 

 

Informacje:

Dom Muz ul. Okólna 169

56 654-84-56

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.dommuz.pl

www.beltaine-torun.art.pl