Reklama:

Projektowanie stron i sklepów internetowych dla firm z Torunia, Inowrocławia, Bydgoszczy i okolic oferuje firma E-Infonet.pl

Warsztaty graffiti

Dom Muz

Ul. Okólna 169

Warsztaty graffiti

27.10.2011 r. (czwartek) godz. 16:30

 

 

Dom Muz na Rudaku zaprasza młodzież w wieku od 12 do 17 lat na warsztaty wykonywania graffiti na koszulkach, które odbędą się w czwartek 27 października o godzinie 16:30 w Domu Muz przy ul. Okólnej 169. Na spotkaniu uczestnicy pod okiem grafika nauczą się, jak zaprojektować oryginalny szablon, a następnie stworzą i wytną własny wzór. Gotowa matryca posłuży do naniesienia graffiti na koszulkę czy torbę. Dzięki specjalnej farbie wzór będzie trwały.

Graffiti tworzone z ręcznie wycinanych szablonów to obecnie bardzo popularna dziedzina street artu, ostatnimi laty szczególnie rozsławiona przez znanego, choć tajemniczego artystę, Banksyego. Współczesne graffiti to małe dzieła sztuki, często wypowiadające się na tematy społeczne czy polityczne. Naszymi warsztatami wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi i dajemy im możliwość twórczego wyrażenia się w technice bliskiej ich zainteresowaniom. – mówi Marta Gąsowska, instruktor w Domu Muz.

Koszt zajęć to 7 zł i obejmuje wszystkie potrzebne materiały plastyczne. Koszulki, na które zostaną naniesione nadruki, uczestnicy przynoszą sami. Na warsztaty obowiązują zapisy telefoniczne bądź mailowe, gdyż liczba miejsc jest ograniczona!

 

 

Dane kontaktowe:

 

tel. 56 654-84-56

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.dommuz.pl