Reklama:

Projektowanie stron i sklepów internetowych dla firm z Torunia, Inowrocławia, Bydgoszczy i okolic oferuje firma E-Infonet.pl

Otwarcie fitness klubu PURE w Galerii Plaza

Sieć fitness klubów PURE otworzy w poniedziałek 14 listopada 2011 roku o godzinie 17.00 nowy punkt w standardzie fitness zlokalizowany w siedzibie galerii Plaza w Toruniu przy ul. Broniewskiego 90.

Poniedziałek 14 listopada będzie dniem otwartym, podczas którego każdy będzie mógł przyjść i obejrzeć klub. Oprawą muzyczną tego dnia zajmie się DJ. Przez cały czas będzie odbywać się poczęstunek w formie słodyczy, owoców i napojów. Będziemy rozdawać również upominki w formie koszulek. Wszystkie osoby, które zapiszą się w dniu otwarcia, dostaną w prezencie manicure expressowy od salonu Nail Bar Crystal.

Pure to sprzęt najnowszej generacji, innowacyjne formy zajęć grupowych – Jukari Fit to Flex i Jukari Fit to Fly oraz profesjonalna kadra trenerska, która każdego dnia zmienia na lepsze życie tysięcy ludzi. Dodatkowo toruński PURE został wyposażony w saunę i salę do zajęć z indoor cycling. Klub posiada komfortowe przebieralnie, a jego powierzchnia całkowita wynosi 1180 m2.
Sieć klubów dostosowując się do stylu życia swoich klientów, oferuje długie godziny otwarcia. Na miejscu dostępna jest również darmowa kawiarenka internetowa ze stacją wifi.

Istnieje także możliwość skorzystania z oferty promocyjnej przy wykupieniu członkostwa w przedsprzedaży do 14 listopada 2011 roku, wówczas niepobierana jest opłata wpisowa i administracyjna.

Pure Health & Fitness to największa i najszybciej rozwijającą się sieć fitness klubów w Polsce posiadająca na ten moment 23. lokalizacje w najbardziej prestiżowych miejscach w całej Polsce. Firma została w zeszłym roku nagrodzona tytułem Najlepszego Operatora Sieciowego Fitness 2010. Dążąc do aktywizacji członków klubów, stworzyła również swój własny serwis społecznościowy www.purelife.pl.