Reklama:

Projektowanie stron i sklepów internetowych dla firm z Torunia, Inowrocławia, Bydgoszczy i okolic oferuje firma E-Infonet.pl

Mikołajkowy Flashmob

Niecodzienna akcja odbędzie się na ulicach Torunia już 1 i 2 grudnia. 21 szalonych Mikołajów przespaceruje się po mieście. Będzie to niezwykła wędrówka pełna ciekawych niespodzianek.
Serdecznie zapraszamy 1 grudnia (czwartek) o godzinie 14.00 pod Pomnik Mikołaja Kopernika na Rynku Staromiejskim.

Akcja rozpocznie się punktualnie o 12:00 w okolicach Centrum Handlowego Bielawy w Toruniu. Stamtąd orszak Mikołajów ruszy w najbardziej znane miejsca miasta Mikołaja Kopernika. Torunianie spotkają ich, między innymi, na Rynku Staromiejskim, Dworze Artusa, Rynku Nowowiejskim i Bulwarze Filadelfijskim. Ekipa wesołych brodaczy będzie rozdawała łakocie oraz zapraszała do CH Bielawy na Spotkanie Mikołajów z całego świata, które odbędzie się w najbliższy weekend (3 i 4 grudnia).

Marsz w zwartym szeregu, przeskakiwanie przez siebie nawzajem, jak na lekcji wychowania fizycznego, wykonanie układu tanecznego przypominającego słynną „Makarenę”, wspólne mruczenie kolęd w tramwajach czy grupowe przytulanie się to tylko niektóre z aktywności, jakie wykona ekipa Mikołajów. Jedno jest pewne - będzie zabawnie i emocjonująco.

 

Flash mob potrwa do godziny 18.00.

 

Dodatkowe informacje na http://www.bielawy-torun.pl/