Reklama:

Projektowanie stron i sklepów internetowych dla firm z Torunia, Inowrocławia, Bydgoszczy i okolic oferuje firma E-Infonet.pl

Lizard King Festival 2011

2011-08-17 godzina 20:00

Lizard King
ul. Kopernika 3
tel.: (56) 621 02 34

W tym roku LIZARD KING Festival odbędzie się już po raz trzeci. W ramach pierwszej tury przesłuchań LKF 2011 na scenie przy ul. Kopernika 3 wystąpią dwa zespoły. W gronie pierwszych półfinalistów znaleźli się, wyłonieni z prawie 200 zgłoszeń, łódzcy Alone oraz poznańscy Deleted.

Alone jest rockowym zespołem z Łodzi (2006). Nowym brzmieniem na polskim rynku  muzycznym, stanowiącym wysoką jakość i długo oczekiwaną świeżość. Przedstawia zupełnie inny wymiar muzyki łącząc elektronikę, muzykę filmową i postrock.

Zespół [Deleted] powstał w 2007 roku w Poznaniu. Założyli go DEADMANN i FLINCH. Po próbach mieszania żywych instrumentów z muzyką elektroniczną i po dołączeniu do zespołu THIRD EYE wszystko nabrało rozpędu. Muzykę zespołu można określić jako alternatywny rock. Moc gitar przeplatana jest elektroniką, a wszystko scala ze sobą niebanalny kobiecy wokal Third_Eye. Każdy koncert ubarwiony jest wizualizacjami, co w połączeniu z muzyką zespołu tworzy niepowtarzalny klimat.