Reklama:

Projektowanie stron i sklepów internetowych dla firm z Torunia, Inowrocławia, Bydgoszczy i okolic oferuje firma E-Infonet.pl

KONCERT zespołu BLOO w klubie FORTE CLUB

17 Grudnia –SOBOTA – KONCERT zespołu BLOO w klubie FORTE CLUB w TORUNIU!

START: GODZ. 21
Już w SOBOTĘ 17 GRUDNIA w klubie FORTE CLUB przy ul. POLNEJ 8M W TORUNIU wystąpi jedna z najciekawszych polskich formacji popowych zespół BLOO z Rybnika. Przyjemna muzyka, gitarowe brzmienie, poruszające i miłosne teksty.
Konkurs! Czekamy na odpowiedź : Jak nazywa się pierwszy singiel zespołu Bloo?
Do wygrania dwie wejściówki na koncert zespołu. Odpowiedzi słać na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Znani z przebojów „Jak dwa oceany” (Singiel dotarł m.in. do 1 miejsca na liście Przebojów Radio Katowice), czy najnowszy singiel zespołu „Kiedy jesteś blisko”, mają opinię jednego z najciekawszych debiutów muzycznych w Polsce, którego koncert trzeba zobaczyć na własne oczy. To właśnie dzięki bardzo dobrym koncertom zostali zaproszeni na Festiwal „Przebojem na antenę” gdzie zostali jednym z laureatów.

Zespół Bloo jest znany z żywiołowych koncertów. Ich występ to wulkan niczym nieskrępowanej energii, improwizacji i żywiołowego kontaktu z publicznością!
 
Od nowego roku zespół Bloo będzie prowadził autorski program na
antenie TVP Katowice.
Patronat medialny nad koncertem: TVP TORUŃ
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TEN MAGICZNY ŚWIATECZNY KONCERT!
 
Zapraszamy do odwiedzenia strony zespołu:
 
STRONA ZESPOLU: WWW.BLOO.COM.PL
 

 

Komentarze  

 
0 #3 znawcaKris 2012-04-17 10:02
Jaki najciekawszy debiut muzyczny zespó Bloo , ktos sobie robi dobre jaja albo nie ma suchu ......te ich piosenki to totalna amatorszczyzna lansowana przez kogos na sile
 
 
0 #2 wejściówkaRedaktor 2011-12-14 21:00
Poproszę o przesłanie Pani danych na adres [email protected] w celu wyrobienia wejściówki:)
 
 
0 #1 ja chcę!luli 2011-12-14 20:37
Jak dwa oceany! Kocham ten utwór! :)