Reklama:

Projektowanie stron i sklepów internetowych dla firm z Torunia, Inowrocławia, Bydgoszczy i okolic oferuje firma E-Infonet.pl

Dzień Otwarty notariatu

26 listopada 2011 roku w sobotę odbędzie się II edycja ogólnopolskiej akcja „Dzień Otwarty notariatu”. Tematem tegorocznej edycji będzie majątek rodzinny oraz jego bezpieczeństwo.

Notariusze z całej Polski, w 14 miastach, będą udzielać bezpłatnych porad notarialnych w wybranych punktach miast.

W Toruniu akcja odbędzie się w Dworze Artusa na Rynku Staromiejskim 6. 

Informacja Prasowa
 
Ogólnopolski Dzień Otwarty Notariatu
II Edycja
Porozmawiaj z notariuszem o majątku rodziny i jego bezpieczeństwie”
 
26 listopada 2011 roku (sobota) odbędzie się druga edycja ogólnopolskiej akcji „Dzień Otwarty Notariatu”. Notariusze w 14 miastach będą udzielać bezpłatnych konsultacji dotyczących majątku rodzinnego oraz jego bezpieczeństwa. W Toruniu akcja odbędzie w Dworze Artusa (Rynek Staromiejski 6) w godzinach 09:00 – 16:00.
Druga edycja akcji „Dzień Otwarty Notariatu” jest odpowiedzią na ogromne zainteresowanie bezpłatnymi konsultacjami z roku poprzedniego, w trakcie których poradę w Toruniu uzyskało ponad 500 osób. Podobnie jak rok temu miejscowi notariusze będą udzielać porad przez 6 godzin w centrum starówki. Tematyka drugiej edycji „Dnia Otwartego” dotyczy majątku rodzinnego oraz jego bezpieczeństwa. Temat ten został określony na podstawie analizy poprzednich porad. Kwestie dotyczące zabezpieczenia majątku, wspólności majątkowej, przekazywania własności w obrębie rodziny, relacje majątkowe pomiędzy małżonkami, jak również prowadzenie działalności gospodarczej bezpiecznie dla majątku rodziny to podstawowe zagadnienia konsultacji w tej edycji.
 
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!
 
Szczegóły akcji:
Nazwa: „Porozmawiaj z notariuszem o majątku rodziny i jego bezpieczeństwie. Dzień Otwarty Notariatu”
Data: 26.11.2011 (sobota)
Godziny: 09:00 – 16:00
Miejsce: Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6, Toruń)
Charakter: Bezpłatne konsultacje notarialne
Impreza otwarta
Kontakt:
Leksiński Michał
Tel. Kontaktowy: 601957399
Adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.